O firmie


DICTUM Sp. z o.o.

ul. Kabaretowa 21, 01-942 Warszawa
www.dictum.pl
e-mail: dystrybucja@dictum.pl
NIP: 525-22-80-473
Tel/Fax: (22) 6639812 ; (22) 6639813

 

Jesteśmy firmą dystrybucyjną działającą na rynku książki od listopada 2003 roku.

Świadczymy usługi „outsourcingu” działu handlowego Wydawnictw.

Zapewniamy pełną obsługę dystrybucyjną i marketingową, jak również logistykę i magazynowanie.

Współpracujemy z ponad 200 Wydawnictwami !

Posiadamy sieć przedstawicieli handlowych. Działamy na terenie całego kraju. Docieramy do wszystkich kanałów dystrybucyjnych na rynku.

Głównym celem naszej działalności jest zapewnianie najwyższej jakości obsługi i zadowolenie Klientów (tak dostawców, jak i odbiorców).

Dystrybucja

Wydawców zainteresowanych podjęciem współpracy z Dictum w zakresie dystrybucji prosimy o kierowanie ofert i zapytań na adres wspolpraca@dictum.pl

 

 

Usługi magazynowe

świadczone są w magazynie w Warszawie przy ulicy Kabaretowej 21

Korzyści dla Klienta

·         Klient może zająć się wyłącznie swoją działalnością podstawową, przekazując kompetencje związane z obsługą magazynową firmie zewnętrznej, specjalizującej się w prowadzeniu tej działalności.

·         Klient nie ponosi  jakichkolwiek kosztów stałych związanych z wynajmem powierzchni magazynowych, zapłata następuje wyłącznie za faktycznie przechowywane w danym dniu książki.

·         Klient nie ponosi jakichkolwiek kosztów stałych związanych z zatrudnieniem pracowników, zapłata następuje wyłącznie za faktycznie wykonane czynności związane z przyjęciem, wydaniem bądź wysłaniem książek.

·         Stosujemy różnorodne formy współpracy, dostosowujemy przebieg naszych procesów logistycznych do potrzeb konkretnego Klienta.

·         Wszystkie książki są ubezpieczone.

·         Po podjęciu współpracy handlowej (opcjonalnie do ustalenia) istnieje możliwość kompensowania wzajemnych należności.

Nasi Klienci, mimo że świadczymy jedynie usługi magazynowania, mają poczucie bezpieczeństwa takie, jakby sami prowadzili swój magazyn,

W przypadku zainteresowania świadczonymi przez nas usługami, prosimy kliknąć poniższy link i napisać stosownego maila. Nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Państwem celem omówienia wszelkich zagadnień związanych z ewentualną współpracą.