Kontakt


DICTUM Sp. z o.o.

Ul. Kabaretowa 21

01-942 Warszawa

sekretariat@dictum.pl. Tel. (22) 663-98-13

 

ZARZĄD SPÓŁKI

Marcin Nowak – Prezes Zarządu

m.nowak@dictum.pl

Dorota Duda – Członek Zarządu

d.duda@dictum.pl

 

SPRZEDAŻ

Dorota Zwolińska – Dyrektor Sprzedaży

Tel. (22) 663-98-13 wew. 48,   e-mail.: d.zwolinska@dictum.pl

Mirosław Bartold – Key Account Manager

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 26,   e-mail: m.bartold@dictum.pl

Michał Zawadzki - Key Account Manager

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27,   e-mail:  m.zawadzki@dictum.pl

Waldemar Wróblewski – Przedstawiciel Handlowy

Tel.: 604 583 949,   e-mail: w.wroblewski@dictum.pl

Piotr Mazik

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 33,   e-mail: p.mazik@dictum.pl

 

WSPÓŁPRACA Z WYDAWCAMI - ZAKUPY

Katarzyna Gołębiowska

Tel: (22)663-98-13 wew. 53,   e-mail: k.golebiowska@dictum.pl

Jerzy Wagner 

Tel: (22) 663-98-13 wew. 41,   e-mail: j.wagner@dictum.pl

Paweł Modrzewski

Tel: (22)663-98-13 wew. 30,   e-mail: p.modrzewski@dictum.pl

 

DZIAŁ OPERACJI HANDLOWYCH

Aneta Rowicka – Dyrektor Działu

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 34,   e-mail: a.rowicka@dictum.pl

Marta Kozak

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 39,   e-mail: m.kozak@dictum.pl

Barbara Lumperta

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 28,   e-mail:  b.lumperta@dictum.pl

Mateusz Kałan

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 33,   e-mail: m.kalan@dictum.pl

 

MARKETING

Agnieszka Jagielska

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 40,   e-mail: a.jagielska@dictum.pl

 

ROZLICZENIA

Jolanta Świerczak

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 32,   e-mail: j.swierczak@dictum.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I WINDYKACJA

Kamilla Piesiewicz – Główna Księgowa

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 31,   e-mail: k.piesiewicz@dictum.pl

Ewelina Ochman – księgowość

Tel.: (22) 663-98-13 wew.31,    e-mail: e.ochman@dictum.pl

Jolanta Kaźmierska – kadry i płace

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 45,   e-mail: j.kazmierska@dictum.pl

 

MAGAZYN  HANDLOWY

Warszawa 01-942, ul. Kabaretowa 21 budynek C 

Piotr Grabowski - Kierownik Magazynu:

tel.: (22) 663-98-13 wew. 36, e-mail: magazyn@dictum.pl, p.grabowski@dictum.pl

 

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Zapraszamy do współpracy Wydawców, Bibliotekarzy oraz Księgarzy. Prosimy o kierowanie ofert i zapytań na adres  e-mail: wspolpraca@dictum.pl

 

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE PROSIMY SKŁADAĆ NA STRONIE:

www.liber.pl