• Autor: Marcela Mikołaj
  • Wydawca: PASCAL
  • EAN: 9788376429380
  • Oprawa: miękka
  • Cena detaliczna: 34,90 zł
  • Cena: 34,90 zł (w tym 5% VAT)
  • Data premiery: 2017-01-29
  • Dostępne od: 2017-01-26
  • Dostępność: Na stanie

34,90 zł


Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość. Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam! Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam! Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

  • ISBN:
    978-83-7642-938-0
  • Kategoria:
    LIT. PIĘKNA / FANTASTYKA
  • Liczba stron:
    320
  • Wysokość:
    205 mm
  • Szerokość:
    140 mm
  • Standard:
    20
  • Numer wydania:
    1
  • Rok wydania:
    2017