Kontakt


DICTUM Sp. z o.o.

Ul. Kabaretowa 21

01-942 Warszawa

sekretariat@dictum.pl. Tel. (22) 663-98-13

 

ZARZĄD SPÓŁKI

Marcin Nowak – Prezes Zarządu

m.nowak@dictum.pl

Dorota Duda – Członek Zarządu

d.duda@dictum.pl

 

SPRZEDAŻ

Dorota Zwolińska – Dyrektor Sprzedaży

Tel. (22) 663-98-13 wew. 48, e-mail.: d.zwolinska@dictum.pl

 

Mirosław Bartold – Key Account Manager

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 26,   e-mail: m.bartold@dictum.pl

 

Michał Zawadzki - Key Account Manager

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27,  e-mail:  m.zawadzki@dictum.pl

 

Waldemar Wróblewski – Przedstawiciel Handlowy

Tel.: 604 583 949, e-mail: w.wroblewski@dictum.pl

 

WSPÓŁPRACA Z WYDAWCAMI - ZAKUPY

Jerzy Wagner –   (22) 663-98-13 wew. 41

e-mail: j.wagner@dictum.pl

 

Paweł Modrzewski –  (22)663-98-13 wew. 30 

e-mail: p.modrzewski@dictum.pl

 

DZIAŁ OPERACJI HANDLOWYCH

Aneta Rowicka – Dyrektor Działu , tel.: (22) 663-98-13 wew. 34

a.rowicka@dictum.pl

 

Marta Kozak

tel.: (22) 663-98-13 wew. 39, m.kozak@dictum.pl

 

Barbara Lumperta

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 28,    b.lumperta@dictum.pl

 

Piotr Mazik

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 33, p.mazik@dictum.pl

 

Mateusz Kałan

Tel.: (22) 663-98-13 wew. 33, m.kalan@dictum.pl

 

MARKETING

Agnieszka Jagielska – tel.: (22) 663-98-13 wew. 40

a.jagielska@dictum.pl

 

ROZLICZENIA

Jolanta Świerczak, tel.: (22) 663-98-13 wew. 32

j.swierczak@dictum.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I WINDYKACJA

Kamilla Piesiewicz – Główna Księgowa,  tel.:   (22) 663-98-13 wew. 31

k.piesiewicz@dictum.pl

 

Ewelina Ochman – księgowość tel.: (22) 663-98-13 wew.31

e.ochman@dictum.pl

 

 

Jolanta Kaźmierska – kadry i płace tel.: (22) 663-98-13 wew. 45

j.kazmierska@dictum.pl

 

MAGAZYN  HANDLOWY

Warszawa 01-942, ul. Kabaretowa 21 budynek C (wejście z drugiej strony budynku)

Kierownik Magazynu: Piotr Grabowski,

tel.: (22) 663-98-13 wew. 36

magazyn@dictum.pl, p.grabowski@dictum.pl

 

MAGAZYN USŁUGOWY

Warszawa 01-940, ul. Palisadowa 20/22

Kierownik działu Logistyki: Małgorzata Zawadzka, tel.: (22) 663-43-09 , kom. 601-060-191

m.zawadzka@dictum.pl, magazyn.skladowy@dictum.pl

 

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Zapraszamy do współpracy Wydawców, Bibliotekarzy oraz Księgarzy. Prosimy o kierowanie ofert i zapytań na adres  e-mail,: wspolpraca@dictum.pl

 

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE PROSIMY SKŁADAĆ W KSIĘGARNI:

Księgarnia Uniwersytecka „Liber”

Ul. Krakowskie Przedmieście 24

00-325 Warszawa

internet@liber.pl