Szukaj
 
---
---
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka
Okładka

Premiery od 19.06 do 21.06

---
Strefa klienta
Il. pozycji: 0
Wartość: 0.00
 
---
Kontakt

BIURO:

Warszawa 01-942, ul. Kabaretowa 21
Tel/Fax .: (22) 663-98-12, 663-98-13
dystrybucja@dictum.pl

SPRZEDAŻ
Mirosław Bartold – Dyrektor Handlowy
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 26,   m.bartold@dictum.pl

Michał Zawadzki - Kierownik Działu Handlowego
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27,   m.zawadzki@dictum.pl

 

Mazowieckie (Warszawa), Łódź, Radom, Lublin

Waldemar Wróblewski – Przedstawiciel Handlowy
Tel.: 604 583 949, w.wroblewski@dictum.pl

Barbara Lumperta – Dział Handlowy
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 28, b.lumperta@dictum.pl

 

Mazowieckie (Warszawa i okolice - również oferta pozaksiążkowa), warmińsko-mazurskie (Olsztyn)

Michał Zawadzki - Kierownik Działu Handlowego
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27, m.zawadzki@dictum.pl

Waldemar Wróblewski – Przedstawiciel Handlowy
Tel.: 604 583 949, w.wroblewski@dictum.pl

 

Pomorskie (Gdańsk)

Barbara Lumperta – Dział Handlowy
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 28,    b.lumperta@dictum.pl

 

Górny Śląsk (Katowice), Dolny Śląsk (Wrocław)

 Waldemar Wróblewski – Przedstawiciel Handlowy
Tel.: 604 583 949, w.wroblewski@dictum.pl

 

 Małopolska (Kraków), podkarpackie (Rzeszów)

Michał Zawadzki - Kierownik Działu Handlowego
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27, m.zawadzki@dictum.pl

MARKETING

Agnieszka Jagielska, tel.: (22) 663-98-13 wew. 40

a.jagielska@dictum.pl

Jolanta Kaźmierska, tel.: (22) 663-98-13 wew. 30

j.kazmierska@dictum.pl


DZIAŁ ZAKUPÓW
Aneta Rowicka - Kierownik Działu Zakupów, tel.: (22) 663-98-13 wew. 34
a.rowicka@dictum.pl

Marta Kozak, tel.: (22) 663-98-13 wew. 39
m.kozak@dictum.pl

Małgorzata Rapa, tel.: (22) 663-98-13 wew. 29
m.rapa@dictum.pl

 

ROZLICZENIA
Jolanta Świerczak, tel.: (22) 663-98-13 wew. 32
j.swierczak@dictum.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I WINDYKACJA
Kamilla Piesiewicz, tel.:   (22) 663-98-13 wew. 31
k.piesiewicz@dictum.pl

Agnieszka Toporek, tel.:   (22) 663-98-13
a.toporek@dictum.pl

 

MAGAZYN  HANDLOWY
Warszawa 01-942, ul. Kabaretowa 21 budynek C (wejście z drugiej strony budynku)                                                                                                                                                                                            Kierownik Magazynu: Piotr Grabowski,

tel.: (22) 663-98-13 wew. 36
magazyn@dictum.pl, p.grabowski@dictum.pl

 

MAGAZYN USŁUGOWY
Warszawa 01-940, ul. Palisadowa 20/22
Kierownik działu Logistyki: Małgorzata Zawadzka

tel.: (22) 663-43-09 , kom. 601-060-191

m.zawadzka@dictum.pl


tel.: (22) 663-43-09
magazyn.skladowy@dictum.pl

 

ZARZĄD
Marcin Nowak – Prezes Zarządu
m.nowak@dictum.pl

 

WSPÓŁPRACA Z WYDAWCAMI 

Wydawców zainteresowanych podjęciem współpracy z Dictum prosimy o kierowanie ofert i zapytań na adres         wspolpraca@dictum.pl

 

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE PRZEKIEROWANE SĄ BEZPOŚREDNIO DO KSIĘGARNI

Księgarnia Uniwersytecka „Liber”

Ul. Krakowskie Przedmieście 24

00-325 Warszawa

internet@liber.pl

tel. 798 063 091 (księgarnia internetowa)

tel. (22) 826-30-91 (księgarnia stacjonarna)

 

---