Szukaj
 
---
Strefa klienta
Il. pozycji: 0
Wartość: 0.00
 
---
Kontakt

BIURO:

Warszawa 01-942, ul. Kabaretowa 21
Tel/Fax .: (22) 663-98-12, 663-98-13
dystrybucja@dictum.pl

SPRZEDAŻ
Mirosław Bartold – Dyrektor Handlowy
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 26,   m.bartold@dictum.pl

Michał Zawadzki - Kierownik Działu Handlowego
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27,   m.zawadzki@dictum.pl

 

Mazowieckie (Warszawa), Łódź, Radom, Lublin

Waldemar Wróblewski – Przedstawiciel Handlowy
Tel.: 604 583 949, w.wroblewski@dictum.pl

Barbara Lumperta – Dział Handlowy
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 28, b.lumperta@dictum.pl

 

Mazowieckie (Warszawa i okolice - również oferta pozaksiążkowa), warmińsko-mazurskie (Olsztyn)

Michał Zawadzki - Kierownik Działu Handlowego
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27, m.zawadzki@dictum.pl

 

Pomorskie (Gdańsk)

Barbara Lumperta – Dział Handlowy
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 28,    b.lumperta@dictum.pl

 

Górny Śląsk (Katowice), Dolny Śląsk (Wrocław)

 Waldemar Wróblewski – Przedstawiciel Handlowy
Tel.: 604 583 949, w.wroblewski@dictum.pl

 

 Małopolska (Kraków), podkarpackie (Rzeszów)

Paweł Poziemski – Przedstawiciel Handlowy

Tel.: 501-122-032, p.poziemski@dictum.pl

  

MARKETY I RYNEK NOWOCZESNY
Magdalena Skwara, tel.: (22) 663-98-13 wew. 40
m.skwara@dictum.pl

 

MARKETING

Agnieszka Jagielska, tel.: (22) 663-98-13 wew. 40

a.jagielska@dictum.pl

Mateusz Bobis, tel.: (22) 663-98-13 wew. 30

m.bobis@dictum.pl


DZIAŁ ZAKUPÓW
Aneta Rowicka - Kierownik Działu Zakupów, tel.: (22) 663-98-13 wew. 34
a.rowicka@dictum.pl

Marta Kozak, tel.: (22) 663-98-13 wew. 39
m.kozak@dictum.pl

Małgorzata Rapa, tel.: (22) 663-98-13 wew. 29
m.rapa@dictum.pl

 

ROZLICZENIA
Jolanta Świerczak, tel.: (22) 663-98-13 wew. 32
j.swierczak@dictum.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I WINDYKACJA
Kamilla Piesiewicz, tel.:   (22) 663-98-13 wew. 31
k.piesiewicz@dictum.pl

Agnieszka Toporek, tel.:   (22) 663-98-13
a.toporek@dictum.pl

 

 

MAGAZYN  HANDLOWY
Warszawa 01-942, ul. Kabaretowa 21 budynek C (wejście z drugiej strony budynku)                                                                                                                                                                                            Kierownik Magazynu: Piotr Grabowski,

tel.: (22) 663-98-13 wew. 36
magazyn@dictum.pl, p.grabowski@dictum.pl

 

MAGAZYN USŁUGOWY
Warszawa 01-940, ul. Palisadowa 20/22
Kierownik działu Logistyki: Małgorzata Zawadzka

tel.: (22) 663-43-09

m.zawadzka@dictum.pl

Brygadzista magazynu: Krzysztof Gruszka, 

tel.: (22) 663-43-09 , kom. 601-060-191
magazyn.skladowy@dictum.pl

 

ZARZĄD
Marcin Nowak – Prezes Zarządu
m.nowak@dictum.pl

Grażyna Ciesielska - Członek Zarządu
g.ciesielska@dictum.pl

 

WSPÓŁPRACA Z WYDAWCAMI 

Wydawców zainteresowanych podjęciem współpracy z Dictum prosimy o kierowanie ofert i zapytań na adres         wspolpraca@dictum.pl

 

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE PRZEKIEROWANE SĄ BEZPOŚREDNIO DO KSIĘGARNI

Księgarnia Uniwersytecka „Liber”

Ul. Krakowskie Przedmieście 24

00-325 Warszawa

internet@liber.pl

tel. 798 063 091 (księgarnia internetowa)

tel. (22) 826-30-91 (księgarnia stacjonarna)

 

---